Hazai

HAZAI VERSENYEK 2018

Dátum Versenyhelyszín Kategória Nevezési határidő Eredmények

2018. március 31. szombat

Hortobágy-Máta

Fedeles

március 30.

péntek 19h

Nóniusz-Kupa Döntő

2018. április 07. szombat

Gyula, Siórét Lovascentrum

Fedeles OB DÖNTŐ

április 04.22h

2018. április 13-15.

Hetényegyháza

CAN-A, CAN-B HP1, HP2, HP4

április 05.19h

2018. április 21. szombat

Egyed,

Újfehértó, Karancsberény

CAN-C, CAN-D (korábbi SZLV)

április 21.08h

2018. április 28-május 01.

Mezőhegyes

CAI2*-HP1, HP2, HP4, CAN-A H2

CAIO4*-H4 WCup

április 06.

12 óra

Eredmények

2018.április 27-29.

Mórichida

CAN-B

2018. április 28. szombat

Mórichida, Putnok, Szekszárd,

Sárbogárd

CAN-C

április 26.00h

2018. április 29. vasárnap

2018. április 30.

Nyírmada

Érsekhalma

CAN-C, CAN-D (korábbi SZLV)

CAN-C

2018. május 01. kedd

Fehérgyarmat, Pér, Bélapátfalva, Hajdúhadház

Orosháza, Sarkad

CAN-C, CAN-D (korábbi SZLV)

CAN-D (korábbi SZLV)

2018. május 05-06.

Nógrádgárdony

CAN-B  H2, CAN-C, CAN-D

2018. május 05. szombat

Orgovány,

Tolnanémedi

CAN-C, CAN-D

CAN-D (korábbi SZLV)

2018. május 12. szombat

Bugac

Szakály

Hódmezővásárhely

kombinált CAN-A, CAN-B, CAN-C, CAN-D

kombinált CAN-C

CAN-C, CAN-D

2018. május 11-13.

Ács

CAN-B H2, CAN-C

2018. május 13. vasárnap

Tornyospálca, Poroszló

CAN-C, CAN-D (korábbi SZLV)

2018. május 19-21.

Tolna-Mözs

CAN-A HP1, HP2, HP4 +

Gyermek, Junior és Fiatal Hajtók

CAN-B H2, CAN-C

2018. május 19. szombat

Felgyő,  Tákos, Kereki (CAN-D)

CAN-C, CAN-D

2018. május 20. vasárnap

Vállaj

Börcs, Egervár, Elek

kombinált CAN-A, CAN-B, CAN-C

CAN-C (Elek CAN-D is)

2018. május 26. szombat

Jászboldogháza

Zalalövő (kombinált),Sárkeresztúr,

Kajdacs, Jánoshalma, Balatonföldvár

CAN-C, CAN-D

CAN-C

2018. május 27. vasárnap

Újkígyós, Napkor, Érsekcsanád

Nagyszentjános

CAN-C, CAN-D (korábbi SZLV)

CAN-C

2018. május 31-június 03.

Mélykút

CAI2*-HP1, HP2, HP4, Magyar Hajtó Derby,

CAN-H1,2,4, CAN-P1,2,4, CAN-B H2

Gyermek, Junior és Fiatal Hajtók

Eredmények

2018. június 02. szombat

Csorna, Sükösd, Pusztamonostor (CAN-D is)

CAN-C

2018. június 03. vasárnap

Sárszentágota

CAN-C

2018. június 09. szombat

Kóny (kombinált), Gara, Seregélyes

Nagyecsed, Tiszaföldvár, Mezőtárkány, Fülöp

Vilmány

CAN-C

CAN-C, CAN-D (korábbi SZLV)

kombinált CAN-A, CAN-B, CAN-C

2018. június 10. vasárnap

Siófok, Vámosgyörk, Romhány (CAN-D is)

CAN-C

2018. június 15-17.

Császár

CAN-A HP1, HP2, HP4, CAN-B H2, CAN-C

2018. június 16. szombat

Vilmány

Veszkény (kombinált), Mezőtúr, Szihalom

kombinált CAN-A, CAN-B, CAN-C

CAN-C, CAN-D (korábbi SZLV)

2018. június 17.vasárnap

Vásárosnamény, Uraiújfalu (CAN-C)

CAN-C, CAN-D (korábbi SZLV)

2018. június 23. szombat

Mindszent

Mezőzombor, Komádi

Nyékládháza, Dunaszekcső

CAN-B Fiatal ló minősítő,CAN-C, CAN-D

CAN-C, CAN-D (korábbi SZLV)

CAN-C

2018.június 24. vasárnap

Balatonlelle, Nyírbátor, Pincehely

CAN-C

2018.június 29-július 01.

Zomba

CAN-A HP1, HP2, HP4, CAN-B H2,

kombinált CAN-C (jún.30.)

június 20. 22h

2018.június 30. szombat

Szabadszállás, Nyírtelek, Monor,

Pusztaszer, Mezőgyán (CAN-D),

Hajdúböszörmény-Bodaszőlő

CAN-C, CAN-D (korábbi SZLV)

2018. július 01. vasárnap

Hegyhátszentjakab

CAN-C

2018. július 07.

Abony, Újfehértó

Balatonboglár,Mezőszilas

Doboz, Jászárokszállás (éjszakai)

CAN-D éjszakai(06-a), CAN-C, CAN-D

CAN-C

CAN-D (korábbi SZLV)

2018. július 08. vasárnap

2018. július 14-15.

2018. július 14.szombat

Jászárokszállás

Szécsény

Pap, Árpádhalom, Kardoskút,

Feldebrő, Tiszaalpár, Kiskunhalas,

Hajdúdorog, Balatonöszöd (CAN-C),

Nagylók (CAN-C)

CAN-C, CAN-D (korábbi SZLV)

CAN-B H2, CAN-C, CAN-D

CAN-C, CAN-D (korábbi SZLV)

2018. július 15. vasárnap

2018.július 19-22.

Resznek

Mezőhegyes

CAN-C

CAN-A HP1, HP2, HP4, Gyermek, Junior,

Fiatal hajtók, Fiatal ló minősítő, CAN-B

H2

2018. július 21-22.

Beregsurány, Hetényegyháza, Csongrád

-Bokros, Hajdúböszörmény-Pród

CAN-C, CAN-D (korábbi SZLV)

2018. július 21.

Regöly, Mezőkeresztes, Zalabaksa

CAN-C

2018. július 22. vasárnap

Szőlősgyörök

CAN-D (korábbi SZLV)

2018. július 28. szombat

Bátorliget

Mezőszentgyörgy, Felsőszentiván

Viszák, Pocsaj

kombinált CAN-A, CAN-B, CAN-C

CAN-C

CAN-C, CAN-D (korábbi SZLV)

2018. július 29. vasárnap

Kapuvár, Gencsapáti (CAN-C)

CAN-C, CAN-D (korábbi SZLV

2018. augusztus 04-05.

Kazár

CAN-B, CAN-C, CAN-D

2018. augusztus 04.

Kunszentmiklós (03-éjszakai), Mezőcsát,

Szabadhídvég, Nagyharsány, Szeleste

Kőröshegy (CAN-D), Hajdúböszörmény

CAN-C

CAN-C

CAN-C, CAN-D

2018. augusztus 05.

Szentes, Nagycserkesz

CAN-C, CAN-D (korábbi SZLV)

2018. augusztus 10-12.

Balatonlelle

CAN-A H1, H2, CAN-B H2

2018. augusztus 11.

2018. augusztus 11-12.

Kálmánháza, Fülöpháza

Füzesgyarmat

CAN-C, CAN-D

CAN-B Fiatal ló minősítő, CAN-C, CAN-D

2018. augusztus 12.

Barabás, Pásztó

Zalalövő, Kálóz, Cserépfalu

Szólád Kunágota

CAN-C, CAN-D (korábbi SZLV)

CAN-C

CAN-D (korábbi SZLV)

2018. augusztus 16-19.

Kisbér-Ászár

FEI Gyermek, Junior,

Fiatal Hajtók Európa-Bajnoksága

CAI3*-P4

2018. augusztus 18.

Szakoly

Dunafalva, Ozora,

Kondoros, Balatonszárszó

CAN-C, CAN-D (korábbi SZLV)

CAN-C

CAN-D (korábbi SZLV)

2018. augusztus 19.

Miske, Nagygeresd (CAN-C)

Füzesgyarmat

CAN-C, CAN-D (korábbi SZLV)

éjszakai CAN-D

2018. augusztus 20.

Orosháza, Baja, Nagydorog (CAN-C)

CAN-C, CAN-D (korábbi SZLV)

2018. augusztus 24-26.

Izsák

OB DÖNTŐ P1, HP2, HP4

CAI2*-H1, H2, CAI3*-H4 WCupQ

2018. augusztus 25.

Nyírtét

Szakcs(CANC),Hajdúsámson,Hercegszántó

kombinált CAN-A, CAN-B, CAN-C

CAN-C, CAN-D

2018. augusztus 26.

Makó

CAN-C, CAN-D (Korábbi SZLV)

2018. szeptember 01-02.

Ludányhalászi

CAN-B H2, CAN-C, CAN-D

2018. szeptember 01.

Székely, Ludányhalászi, Gerendás, Tépe

Mád, Zamárdi, Tass

CAN-C, CAN-D (korábbi SZLV)

CAN-C

2018. szeptemer 02.

Mád, Farád (CAN-C)

CAN-C, CAN-D (korábbi SZLV)

2018. szeptember 05-09.

Mezőhegyes

Fiatal Fogatlovak Világbajnoksága

2018. szeptember 08.

Baktalórántháza, Derekegyház-

Tompahát, Fiad (CAN-C)

CAN-C, CAN-D (korábbi SZLV)

2018. szeptember 13-16.

Gerjen

CAN-A HP1,HP2, HP4, CAN-B H2

2018. szeptember 15.

Öttevény, Téglás, Cece (CAN-C)

CAN-C, CAN-D (korábbi SZLV)

2018. szeptember 22.

Mindszent

Pincehely

Csorvás

CAN-C Egyesfogathajtó OB DÖNTŐ

CAN-C Pónifogathajtó OB DÖNTŐ

CAN-D (korábbi SZLV)

2018. szeptember 29.

Oros

CAN-C, CAN-D (korábbi SZLV)

2018. október 06.

Szakoly

CAN-C kettes- és Négyesfogathajtó

OB DÖNTŐ

2018. október 12-14.

Jászkarajenő

OB DÖNTŐ CAN-A H1, Gyermek, Junior,

Fiatal Hajtók, CAN-B H2,

CAN-A H2, H4,

2018. október 14.

Mezőhegyes

CAN-D (korábbi SZLV)

100

MAI LÁTOGATÁSOK

400

LÁTOGATÁSOK A HÓNAPBAN

312

ÖSSZES LÁTOGATÁS

480

HÍREK

VIDEÓK